Danas: 113
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Naši učenici - mladi karatisti ponovno odlični
Autor: Ivana Franić Galik, 21. 11. 2017.

U nedjelju, 19.11.2017.g. u Sportskoj dvorani „Gradski vrt“ u Osijeku održano je 1. kolo Otvorene lige Osječko – baranjske županije. Na natjecanju je sudjelovao 271 natjecatelj iz 17 slavonskih gradova. Naš grad predstavljalo je 6 mladih karatista u katama, od kojih je čak 5 učenika naše škole. Ostvarili su odlične rezultate i vratili su se s 5 odličja.

Klupsko finale odradili su naši učenici Frano Lovrić (2.d) i Roko Samac (1.a) u kategoriji cicibana. Frano je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju, a Roko 2. mjesto i srebrnu medalju. U kategoriji mlađih učenika Leo Poturica (2.a) osvojio je 3. mjesto i brončanu medalju. U kategoriji učenica Lana Poturica (4.b) osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju. Natjecao se još i učenik 3.a razreda Natko Makovičić.

Čestitke našim učenicima na osvojenim medaljama!

Tekst: Ivana Franić Galik, učiteljica

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]