« Ožujak 2024 »

Dragi učenici, poštovani roditelji!
Autor: Vesna Lončar-Cindrić, 16. 3. 2020.

Jutros smo uspješno odradili svoje prvo povezivanje u virtualnoj učionici s učenicima predmetne nastave. Pratite redovito (svakodnevno) obavijesti u aplikaciji  TEAMS.

Predmetni učitelji će vam na kartici DATOTEKE u mapama koje su nazvane po NASTAVNIM PREDMETIMA i podmapama s NADNEVKOM stavljati materijale (prezentacije, poveznice, listiće, igre i kvizove) s jasnim uputama kako ih trebate koristiti i na koji način poslati povratnu informaciju. Roditelje molimo da djecu potiču i podržavaju u redovitom praćenju ovog oblika nastave. Televizijski program može biti pomoć, no nastava u našoj školi odvija se kroz zadatke u aplikaciji Teams po redovnom školskom rasporedu. Predmetni učitelji u svojim materijalima postavljat će poveznice na materijale koje isporučuje Ministarstvo kako bi učenici točno znali što trebaju pregledati.

Navedene sadržaje možete naknadno višestruko pregledavati na mrežnim stranicama Škole za život https://skolazazivot.hr/video-lekcije/ i na pripadnom YouTube kanalu https://www.youtube.com/channel/UCUq1OACvA1XKyXxvstWAJ9w. Sadržaji se redovito emitiraju na televizijskom programu SPTV.

Učenicima razredne nastave, uz praćenje emitiranja na televizijskom programu HRT3, njihovi će učitelji redovito izrađivati i slati materijale preko dogovorenih načina komunikacije.

Želim nam svima uspješan početak ovog virtualnog obrazovanja koji je veliki izazov i nama učiteljima i vama učenicima.

Sa željom za zdravlje za svakoga člana vaših obitelji i nadom da ćemo se što prije vratiti u prave školske klupe, srdačno vas pozdravlja vaša ravnateljica!