« Rujan 2024 »

Ravnateljica uručila zahvalnice učenicima i učiteljima za postignute rezultate na županijskim i državnim natjecanjima
Autor: Sanela Jurić, 10. 6. 2024.

Učenici, županijski prvaci i sudionici državnih natjecanja te njihovi učitelji mentori iz pojedinih predmeta, 7. su lipnja u školskom holu, sudjelovali na svečanosti dodjele zahvalnica i simboličnih nagrada koje im je uručila ravnateljica Vesna Lončar-Cindrić.  Svečanost je započela izvođenjem hrvatske himne nakon čega je ravnateljica zahvalila učenicima i njihovim učiteljima mentorima na uspješnom predstavljanju sebe i škole ističući kako učenici trebaju težiti usvajanju novih znanja i vještina jer se trud i usvojeno znanje uvijek isplate. Zahvalnicu i kemijsku olovku s nazivom Škole dobilo je 27 učenika.

Zaslužene zahvalnice i simbolične poklone dobili su: Vita Marosavljević, Petra Lozinjak, Ema Pranjić, Natalie Posavčević, Klara Slišurić, i Marta Pernar (1. mjesto na državnom Natjecanju u flauti -kategorija Komorni sastavi); Bruno Gubić, Korina Ljubičić, Bruna Pernar i Marta Pernar (2. mjesto na državnom Natjecanju iz vjeronauka); Frano Lovrić ((5. mjesto na državnom Natjecanju iz biologije); Bartol Adžić, Toni Brdar, Mateo Ćorković, Marko Glavač, Luka Lekić, Ivano Lukač, Niko Matić, Lovro Novoselac, Leo Poturica, Antonio Sokić, Lovro Vlaović i Sebastian Vuković (9. mjesto na državnom Natjecanju u rukometu); Vanesa Muić i Petra Masnica (12. mjesto na državnom Natjecanju Modelarska liga); Nika Trobić (16. mjesto na državnom Natjecanju iz tehničke kulture; kategorija Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina); Luna Gelenčir (19. mjesto na državnom Natjecanju iz tehničke kulture – kategorija Strojarske konstrukcije); Bruno Janković (1. mjesto na županijskom Natjecanju iz informatike - kategorija Digitalne kompetencije 6); Marta Pernar (1. mjesto na županijskom Natjecanju iz informatike - kategorija Osnove informatike 7) te Frano Lovrić (1. mjesto na županijskom Natjecanju iz kemije). Na kraju svečanosti učiteljica glazbe Daliborka Krešić i učenica Ema Pranjić izvele su skladbu na flauti „Hanume duo“ autora A. Čabarkape.

Zahvalnice i simboličan poklon dobili su i učitelji, mentori navedenih učenika: Dubravka Krešić, Andrijana Petrović, Helena Barišić, Saša Keser, Snježana Odobašić, Ana Bešlić, Ivica Brlić i Sanela Martinović. Čestitamo svim nagrađenim učenicima i učiteljima!

Za web pripremili: Novinarska skupina

Voditeljica: Sanela Jurić, prof.

Fotografije: Ivica Brlić, prof.