ODRŽANO ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE
Autor: Irena Barić, 10. 2. 2011.

24.siječnja u našoj školi održano je školsko natjecanje iz matematike koje su organizirale nastavnice iz matematike Janja Ivošević, Tanja Špehar i Dijana Džogić, pod vodstvom nastavnice Darije Mikić.

U natjecanju je sudjelovalo 9 učenika iz četvrtih razreda među kojima su najuspješniji bili Marijan Jurić, Lorena Savi, Sara Kordas i Marko Lagundžija.

Iz  petih razreda sudjelovala su 4 učenika, a najuspješniji su bili Karlo Kotarski i Marijan Matković. Karlo Kotarski s osvojenih 25 bodova plasirao se na županijsko natjecanje.

Predstavnika 6. razreda nije bilo na natjecanju.

U sedmom razredu zadatke je rješavao samo Renato Turkalj koji se sa 29 bodova plasirao na županijsko natjecanje.

4 učenika iz osmih razreda okušala su se u rješavanju matematičkih zadataka. Na županijsko natjecanje plasirala se Sara Franić s osvojena 23 boda.

Županijsko natjecanje iz matematike bit će 28.veljače u OŠ „ Vladimir Nazor“ u Slavonskom Brodu.

Karlu, Renatu i Sari držimo palčeve!

Tekst: Mali novinari

Učiteljica: Irena barić