Ovaj mjesec: 3324
Danas: 56
Novi uspjesi članova Karate kluba Nova Gradiška
Autor: Ivana Franić Galik, 30. 10. 2018.

Članovi Karate kluba Nova Gradiška, a ujedno i učenici naše škole nastavljaju s natjecanjima i novim uspjesima. U subotu,27.10.2018.g. nastupili su na 4. Karate cupu „Rudolf Perešin“ koji se održava u spomen na pilota Rudolfa Perešina. Sudjelovala su 624 natjecatelja iz 59 klubova iz 8 država (Makedonije, Slovenije,Mađarske,BiH, Njemačke, Austrije, Egipta i Hrvatske).

Naši mladi natjecatelji nastupili su kata disciplini i postigli su zapažene rezultate. U poretku kata zauzeli su 4. mjesto, a ukupnom poretku svih klubova 11. mjesto.

LANA POTURICA – mlađe kadetkinje 1.mjesto

Na samom kraju kata team, mlađi učenici, u sastavu: Leo  Poturica, Roko Samac, Frano Lovrić osvojili su 1. mjesto.

U nedjelju, 28.10.2018.g. sudjelovali su na 25. Memorijalnom karate kupu u Slavonskom Brodu koji se održava  u spomen na njihove članove kluba poginule u Domovinskom ratu. Karate klub Nova Gradiška na ovom natjecanju predstavljala je ista ekipa te su postigli još bolje rezultate.
Na borilištima dvorane „Vijuš“ okupilo se 605 natjecatelja iz 63 kluba iz 5 država (BiH, Srbija, Slovačka, Austrija i Hrvatska).

U konkurenciji kata naši su zauzeli visoko 2.mjesto.