Održano školsko natjecanje iz matematike
Autor: Ivana Franić Galik, 1. 2. 2019.

U ponedjeljak, 28.1.2019.g. u našoj je školi održano školsko natjecanje iz matematike. Posebno nas je obradovalo što je nakon sedmogodišnje pauze omogućeno i učenicima 4.-ih razreda sudjelovanje na ovom natjecanju. Natjecanju je pristupilo ukupno 40 učenika, a od toga čak 22 učenika 4.-ih razreda. U povjerenstvu na natjecanju bile su nastavnice matematike Tanja Špehar, Dijana Abrić i Darija Mikić. U kategoriji 4.-ih razreda najuspješniji bili su: Petar Stipančević, Tatjana Basarić, Nikola Lovrić, Vedran Brkić i Toni Stojić. Njihove mentorice su učiteljice razredne nastave Katarina Šen, Daniela Ivanović i Bojana Kvakić. U kategoriji 5.-ih razreda najuspješnije su bile Dora Katarina, Dalia Prstačić, Leon Pecarić i Lana Poturica. Njihove mentorice su nastavnice matematike Dijana Abrić i Matea Teodorčević. U kategoriji 6.-ih  razreda najuspješniji su bili Borna Bošnjak i Marko Bošnjak. Njihova mentorica je nastavnica matematike Darija Mikić. U kategoriji 7.-ih razreda najuspješniji su bili Vedran Mihić i Mihael Božić. Njihove mentorice su nastavnice matematike Tanja Špehar i Darija Mikić. U kategoriji 8.-ih razreda najuspješniji je bio Niko Sokić. Njegova mentorica je nastavnica matematike Tanja Špehar.

Rezultati natjecanja poslani su OŠ „Vladimir Nazor“ Slavonski Brod iz koje smo dobili poziv za županijsko natjecanje za slijedeće učenike:

4. razred: Petar Stipančević, Tatjana Basarić, Nikola Lovrić, Vedran Brkić i Toni Stojić.

5. razred: Dora Katarina, Dalia Prstačić, Leon Pecarić i Lana Poturica.

6. razred: Borna Bošnjak i Marko Bošnjak

7. razred: Vedran Mihić i Mihael Božić

Čestitke učenicima i njihovim mentoricama na odličnim rezultatima te puno uspjeha na županijskom natjecanju!

Tekst: Ivana Franić Galik, učiteljica