Dragi Lovrakovci!
Autor: Natalija Golovrški, 27. 5. 2010.

Nažalost, ova će školska godina završiti bez školskog lista Iskre. Uredništvo lista u sastavu: Nikolina Lovrić, Tonija Bićanić, Emil Valla, Dora Ivković (8.c), Mihael Aničić, Tomislav Kovačević, Veronika Gelemanović, Anamarija Pavlina, Helena Novoselac,  Katarina Jurić, Nikolina Krnjajić (6.d) i učiteljice Irena Barić i Natalija Golovrški, odlučilo je na web stranicama škole objaviti sadržaje koje još niste vidjeli i pročitali, a trebali ste čitati u Iskri.

I ove godine pripremili smo vam pregršt zanimljivih tema, vijesti , literarnih,ali i zabavnih stranica. Nastojali smo pratiti sve događaje u školi i oko nje, a vi sami presudite jesmo li u tome uspjeli. Naime, ova je godina u našoj školi bila dosta burna u odnosu na ostale; održan je povodom Dana škole svima nam već poznat Supertalent, imali smo vrlo zanimljivu vježbu evakuacije, a škola je postala jedna od onih u kojima se provodi Unicefov projekt borbe protiv vršnjačkog nasilja.Također smo istražili zašto je naš Grga toliko posjećen, ali i kako se živi na drugom kraju svijeta. Pišemo vam i o nekim zanimljivim hobijima, sportskim uspjesima naših učenika. Objavit ćemo i fotografije i tekstove osmaša koji nas ove godine napuštaju.

Tiskanje lista pokazalo se preskupim za ovo krizno vrijeme i za kraj školske godine kada vaši roditelji imaju dosta izdataka – fotografije, majice, ekskurzija, krizme i pričesti, a čeka vas i kupnja udžbenika.

Vjerujem da ćete uživati  i pregledavajući sadržaje na našoj web stranici.

UREDNICA NESUĐENE ISKRE

Nikolina Lovrić, 8.c