Me, Myself & I - Ja i sva moja lica
Mali znaci pažnje puno znače
Autor: Bojana Kvakić, 21. 12. 2020.

Kraju se primakla ova, najjednostavnije rečeno, neobična godina koja nam je svima donijela niz problema i iskušenja i postavila pred nas brojne prepreke i izazove. Odgovarali smo na njih kako smo znali i umjeli, tražili smo drugačija rješenja, usvajali neka nova znanja i vještine. Ipak, uslijed svega, nismo zaboravili ono najbitnije – činiti dobro.

U sklopu eTwinning projekta „Me, Myself & I“, učenici su napisali pisma podrške i izradili čestitke za prijateljske škole. Učenici 2. d razreda razmijenili su čestitke s učenicima iz OŠ Vodice iz Vodica. Učenici 5.a i 5.b razreda razmijenili su čestitke s učenicima iz OŠ Mate Lovraka iz Zagreba i učenicima iz OŠ Stjepana Radića iz Brestovca Orehovičkog. Prilikom izrade čestitki učenici nižih razreda su svoju kreativnost iskazali tehnikom tempere i pokojim božićnim ukrasom, a stariji su učenici pokazali svoje umijeće u radu s papirom izrezujući prigodne božićne motive.

Kliknite OVDJE kako biste u zajedničkoj e-knjizi prijateljskih škola pročitali pedesetak pisama podrške.

Ostanite i dalje odgovorni, otvorite vaša srca i širite dobrotu. Pronađimo istinske vrijednosti, radujmo se malim stvarima i pomažimo drugima. Dopustimo da nam u ovo blagdansko vrijeme, sreća i veselje budu najsigurniji suputnici, obitelj najveća radost, a zajedništvo i ljubav najveća dragocjenost!